Świadkowie Państwa Młodych mają wiele obowiązków związanych ze ślubem, a w tym m.in. organizacja wieczoru kawalerskiego lub panieńskiego. To wspaniała okazja, aby wykazać się kreatywnością i stworzyć niezapomnianą atmosferę, która na wiele lat pozostanie w naszej pamięci.

Co się działo w Las Vegas…

Mówiąc o wieczorze kawalerskim, na myśl przychodzi znany film o Las Vegas, podczas którego bohaterowie zupełnie stracili nad sobą kontrolę. I choć nie jest wskazanym, aby powtarzać ich perypetie, niemal każdy Pan Młody marzy o tym, aby przeżyć z przyjaciółmi niezapomniane chwile, o których wspominać będą wyłącznie między sobą. Dlatego, zanim zdecydujemy się na rezerwację stolika w zwykłym pubie, warto zastanowić się nad czymś bardziej szalonym.

Zdjęcia ściśle tajne

Wieczory kawalerskie wymagają ogromnej kreatywności, więc jeśli naszym zadaniem jest organizacja takiej imprezy dla Pana Młodego, warto pamiętać o kilku ważnych kwestiach:

  • alkohol nie jest najważniejszy – wspomnieniem po wieczorze kawalerskim nie może być wyłącznie kac, dlatego nadmiar alkoholu nie jest wskazany;

  • striptiz to nic złego – lokale ze striptizem są bardzo popularne i mężczyźni chętnie do nich zaglądają. Jeśli więc nasz gość honorowy lubi tego typu atrakcje, z pewnością będzie zadowolony z takiej niespodzianki;

  • zdjęcia pozwalają utrwalać wspomnienia – pamiętajmy o tym, że wspomnienia się zacierają, dlatego jeśli mamy możliwość wynająć np. fotobudkę albo posiadamy dobrej jakości aparat, warto uwiecznić ten szalony czas.