Co ciekawego jest w obrączkach?

Pierścionek z białym diamentem oprawiony w żółte złoto był w przeszłości tradycyjnym pierścionkiem dla mężczyzn. Ze względu na stale rosnącą różnorodność sprzedawców biżuterii, wybranie tylko jednego pierścionka stało się obecnie znacznie trudniejsze. Pierścionki z kamieniami szlachetnymi w dziwnych, przyciągających wzrok odcieniach i niepowtarzalnych formach można znaleźć w wysokiej jakości salonach. Jakie są obecnie najgorętsze mody? Sprawdź sam!

Nieoszlifowany diament

Kobietę, która lubi awangardowy styl, zaintryguje pierścionek z czarnym diamentem. Trzymany w dłoni enigmatyczny kamień emanuje dyskretną elegancją, która poprawia ogólny wygląd użytkownika. Polikrystaliczne czarne diamenty, w przeciwieństwie do swoich bezbarwnych odpowiedników, mają unikalną strukturę krystaliczną. Oznacza to, że pomimo starannego polerowania nie mają połysku ani blasku.

Brylant i jego firma mają długą historię

Pierścionki z ogromnymi diamentami otoczonymi mniejszymi diamentami, znane jako pierścienie „halo”, z pewnością zadowolą każdego miłośnika biżuterii. Pierścionki z aureolą to inspirujące przedmioty. Mimo zmieniających się mód pozostają aktualne.

Dwa paski z pierścieniami

Dwie cienkie obrączki ślubne to nowy trend w biżuterii i robią furorę w świecie mody. Pomiędzy „paskami” znajduje się klejnot.
Tanzanit
Pierścionki zaręczynowe z tanzanitem, z pięknym niebieskim kamieniem, stały się popularne w ostatnich latach. Trichroizm jest powszechną cechą popularnych kamieni. Ponieważ tanzanity są rzadkim kamieniem szlachetnym, cena ich biżuterii jest wysoka. Tanzanit wygląda oszałamiająco zarówno w żółtym i białym złocie, jak i różowym.

Previous post Tanzanit jest osadzony w pierścionku zaręczynowym z brylantem
Next post To idealny pierścionek zaręczynowy