Najlepszy przyjaciel dziewczyny, diament!

Biżuteria z diamentami to cenny prezent dla bliskich. Szeroki asortyment pierścionków, kolczyków i wisiorków pozwala użytkownikom wybrać swoje ulubione. Co powinieneś wiedzieć o diamentach i dlaczego są tak cenne?

Dlaczego diamenty są tak pożądane?

Diamenty mają ponadczasową elegancję, w dużym uproszczeniu. Większość dostępnych kamieni to bezbarwne przedmioty o wysokiej czystości, które doskonale uzupełniają żółte lub białe złoto. Ten pierścionek pasuje do każdego stroju i pięknie wygląda na co dzień. Główną zaletą diamentów jest ich ekstremalna twardość (w skali Mohsa). W rzeczywistości oznacza to, że tylko inny diament może zarysować diament. Marylin Monroe w swojej wspaniałej piosence śpiewała, że ​​diamenty są najbliższym przyjacielem każdej dziewczyny.

Pierścionek zaręczynowy z brylantem – tradycyjny czy nowoczesny?

Szeroki asortyment pierścionków z brylantami utrudnia podejmowanie szybkich decyzji. Projektanci proponują tradycyjne pierścionki z wysokim diamentem w koronie. Te wersje wspaniale prezentują się z konwencjonalną obrączką, a także wyróżniają się na dłoni. Możesz również odkryć tradycyjne pierścionki z małymi diamentami ułożonymi w jednej linii. Opaski te są płaskie i są preferowane przez wiele pań do codziennego użytku (brak w nich wystających elementów). Poszukując nowoczesnego pierścionka z brylantem, możesz wybrać nietypowy szlif (markiza, poduszka, gruszka), a także zachwycający czarny diament.

Previous post To idealny pierścionek zaręczynowy
Next post Pierścionki zaręczynowe z kamieniami szlachetnymi