Pierścionek zaręczynowy ze srebra

Zaręczyny to moment, na który z ekscytacją czeka każda zakochana kobieta. Stanowi on przełom w związku. Zwiastuje nadchodzący ślub, po którym dwie odrębne dusze staną się jedną. Symbolem oświadczyn, który będzie zdobił dłoń narzeczonej jest pierścionek zaręczynowy. Powinien on zostać dobrany z odpowiednią precyzją, aby w pełni wpasował się w preferencje ukochanej. Na rynku znajdziemy masę propozycji zarówno tych kosztownych jak i przystępnych cenowo. Do trwałych, a równocześnie niedrogich pierścionków zaręczynowych należą te wykonane ze srebra. Ten niezwykle popularny kruszec od lat kusi konsumentów swoim niesamowitym blaskiem. Mimo wad takich jak chociażby możliwość ciemnienia, odpowiednia konserwacja zapewni mu dość długą żywotność, która z pewnością zadowoli przyszłą narzeczoną. Świetnie komponuje się z dowolnym kamieniem szlachetnym oraz podkreśla subtelne piękno damskiej dłoni. Jest idealnym rozwiązaniem dla wszystkich tych, którzy chcą rozpieścić swoją ukochaną, nie ponosząc przy tym horrendalnych kosztów. 

Czego nie robić podczas zaręczyn?

Bajeczny pierścionek zaręczynowy to nie wszystko, liczą się także okoliczności. Aby twoje oświadczyny były perfekcyjne, pamiętaj o kilku prostych zasadach. Umieszczanie pierścionka w jedzeniu to zły pomysł. Chociaż niektórzy panowie uważają, że taka niespodzianka uszczęśliwi ich ukochane, prawdopodobnie są w błędzie. Symbol miłości zatopiony w obiedzie to ostatnie czego kobieta oczekuje w czasie zaręczyn. Ponadto, nie proś o rękę wśród tłumu. Znaczna część osób chciałaby, aby ten moment był prywatną celebracją miłości. Jeśli nie jesteś pewien, czy twoja ukochana chciałaby zaręczyć się w obecności innych, lepiej się powstrzymać. 

Po jakim czasie się oświadczyć?

Nie ma żadnych zasad odnośnie odpowiedniego czasu na zaręczyny. Każdy z nas ma inne priorytety w życiu, dojrzewa w swoim tempie. Oświadczyny powinny mieć miejsce dopiero wtedy, kiedy obydwoje poczujecie się gotowi. Nie należy przejmować się upływem czasu, odpowiedni moment zasygnalizuje wam serce. 

 

Previous post Wybór obrączek ślubnych
Next post Co oznacza łańcuszek na nodze?