Pierścionki zaręczynowe, które są jedyne w swoim rodzaju, są..

Wielokrotnie projektanci biżuterii uważają, że wybór pierścionka zaręczynowego nie powinien być przypadkowy. Dzięki takiemu przedmiotowi użytkownik może wyrazić siebie poprzez biżuterię, którą może nosić na co dzień. Czy można znaleźć pierścionek, który nie tylko zadowoli ukochaną osobę, ale też będzie trwałym przypomnieniem Twojego oddania?

Nie możesz się pomylić z tą wysadzaną diamentami opaską!

Złote pierścionki wysadzane diamentami są zdecydowanie najpopularniejszą biżuterią zaręczynową. Jeśli chodzi o kamienie szlachetne, jasność i odporność diamentu na uszkodzenia sprawiają, że jest to idealny wybór. Oznacza to, że tylko diamenty mogą zarysować diament. Różnorodność pierścionków z brylantami jest prawie nieograniczona, ale najbardziej popularne są te z diamentowym szlifem, które wyglądają oszałamiająco, gdy są inkrustowane wysoką koroną. Jeśli chodzi o pierścionki z brylantami, w ostatnich latach coraz częściej pojawia się temat szlifu szmaragdowego lub markizy.

Są tanzanity, szafiry, szmaragdy i nie tylko…

Nie tylko diamenty są używane w pierścionkach zaręczynowych; popularne są również inne kamienie szlachetne. W poszukiwaniu wyjątkowej biżuterii warto rozważyć różne kamienie jubilerskie, samodzielnie lub w towarzystwie kilku diamentów. Szafiry stały się niezwykle popularne, ponieważ występują w szerokiej gamie odcieni, przy czym najbardziej popularne są ciemnoniebieskie kamienie. Ponieważ tanzanity są wyjątkowo rzadkie, odbiorca rzadkiego pierścienia tanzanitowego może poczuć się bardziej wyjątkowy. Szmaragd, który słynie z pięknego zielonego odcienia, można również połączyć z białym złotem, aby uzyskać intrygujący wygląd.

Previous post Wybierz złoty pierścionek ze szlifem poduszkowym
Next post Jaki kamień wybrać do pierścionka zaręczynowego?