Pierścionki zaręczynowe z kamieniami szlachetnymi

W wyniku dzisiejszej różnorodności pierścionków zaręczynowych konsumenci mogą być nieco zakłopotani. Jeśli tak, jaki wzór powinieneś wybrać? Możliwe jest również, że wybierzesz bardziej współczesny projekt z wyjątkowym kamieniem szlachetnym. Sprawdź najpopularniejsze trendy, aby zorientować się, co tam jest!

Klasyki mają w sobie pewną dyskretną elegancję

Złoto 585, żółty lub biały stop złota o połysku, który przetrwa pokolenia, jest najczęściej używanym metalem do wyrobu klasycznych pierścionków zaręczynowych. Ze względu na swój niezwykły blask, kształt i trwałość, diamenty są najbardziej preferowanym kamieniem szlachetnym do klasycznych pierścionków zaręczynowych. Należy pamiętać, że diamenty mają najwyższą ocenę w skali Mohsa, co oznacza, że ​​tylko inny diament może zarysować diament. Klasyczne pierścionki zaręczynowe mają łańcuszek z diamentem w koronie, który jest widoczny na dłoni, precyzyjnie dopasowuje się do obrączek i eksponuje najpełniejszy potencjał kamienia.

Pierścionki zaręczynowe ery nowożytnej

Poszukując pierścionka wyróżniającego się z tłumu, warto rozważyć nowoczesną biżuterię. Projektanci w tym scenariuszu używają różowego, a nawet czarnego złota, a także wyjątkowych kamieni szlachetnych, które pod względem walorów estetycznych dorównują diamentom, a nawet przewyższają je. W nowoczesnych pierścionkach kosztowne kamienie, takie jak szafiry, rzadkie tanzanity i szmaragdy, mogą być używane samodzielnie lub w połączeniu z mniejszymi diamentami lub kamieniami półszlachetnymi, dzięki czemu są zarówno oszałamiające, jak i wszechstronne. W przeciwieństwie do tradycyjnych pierścionków, cięcia markiz, cięcia owalu, cięcia poduszek i cięcia gruszek można znaleźć w nowoczesnych projektach.

Previous post Najlepszy przyjaciel dziewczyny, diament!
Next post Wybierz złoty pierścionek ze szlifem poduszkowym