To idealny pierścionek zaręczynowy

Pierścionek zaręczynowy powinien mieć szereg cech, w tym elegancję, ponadczasowość, trwałość i łatwość noszenia. Idealnie, ten rodzaj biżuterii będzie pasował do własnego stylu cenionej właścicielki!

Rozmiar, forma i treść!

Rozmiar, forma i treść to jedne z najczęściej wymienianych problemów z pierścionkami zaręczynowymi w sondażach. Aby w pełni wykorzystać szlachetny metal, który będzie noszony na co dzień, najlepiej wybrać złoto 585, które ma wyższą wartość za uncję niż inne gatunki. Lepsza jakość złota będzie miała mniej domieszek, dlatego też należy wziąć pod uwagę projekt pierścionka i sposób mocowania kamienia lub kamieni. Najpopularniejszą metodą jest wiązanie katonowe, w którym kamień jest „łapany” przez cztery lub więcej łap. Kamień wyróżnia się w tym otoczeniu, więc odpowiednie zakupy kamieni nie uchwycą Twojej odzieży. Innym popularnym typem domu czynszowego jest armatura kanalizacyjna, która służy do grupowania mediów w ciasnym kanale. Ma to swoje zalety: kamienie są oświetlone zarówno od góry, jak i od dołu. Jest też prawdopodobne, że inny niż kamień w złotym kołnierzu – zarówno świeżo napisany, jak i już wykonany – będzie dla minimalistów.

Jakiego kamienia powinienem użyć na pierścionek zaręczynowy?

Przed ostatnim badaniem wszystkie pierścionki były diamentami, trwałym i zachwycającym kamieniem. Projektanci oferują dziś tę samą opcję, która polega na wyborze cennego kamienia, który jest ceniony przez odbiorcę. Szafiry, szmaragdy, rubiny i tanzanity to jedne z najpopularniejszych kamieni szlachetnych, które tworzę. Diamenty w kolorze czarnym przyciągają wzrok, są współczesne i zgodne z aktualną modą.

Previous post Co ciekawego jest w obrączkach?
Next post Najlepszy przyjaciel dziewczyny, diament!