Wybierz złoty pierścionek ze szlifem poduszkowym

Kupując złoty pierścionek, zwracamy uwagę na jego wygląd, zdobienia i kamienie, ale najważniejsze jest to, że jest wykonany ze złota. Warto mieć do tego, bo na polskim rynku jest złoto, które powstało na wiele sposobów. Co oznacza „test na złoto”? Produkt, który spełnia nasze potrzeby, może być trudny do znalezienia.

Czym jest „próba złota”?

Próba złota została zmieniona, aby w nowy sposób pokazać, ile złota znajduje się w stopie. Pozostaje czyste złoto, ale wiem też, że jest ono mieszane z innymi metalami, aby praca złotnika trwała dłużej. 999, 960, 750, 585, 500, 375, 333. 99,9%, 96,5%, 75,5%, 58,55%, 50,5%, 37,55% i 33,3% złota w tych próbkach również jest złotem. Im więcej złota w produkcie, tym jest on cenniejszy i cenniejszy. Jednocześnie staramy się być delikatni, co jest dobrym sposobem na jej ochronę. Oto niektóre z najlepszych opcji, a okres próbny to 585. Wynika to z tej fałszywej złotej próby, okresu próbnego i jakości produktu, którym jest. Produkty wykonane ze złota są odpowiednio oznakowane, dzięki czemu nie ma wątpliwości co do ich jakości.

Jaki kolor złota powinienem otrzymać?

Dziś wiele osób kupuje złoto w różnych odcieniach złota. Oprócz tradycyjnego, żółtego, złotego złota popularne jest również białe złoto. Ciekawym kolorem jest różowe złoto, które dobrze komponuje się z brylantami. To także ciekawy kolor. Czarne złoto to nowość i ciekawość na polskim rynku. Na przykład można z niego wykonać nowoczesne pierścionki zaręczynowe. To dobrze, że istnieje tak wiele różnych sposobów na zmianę koloru. W ten sposób możesz dopasować logiczne dopasowanie do własnych upodobań.

Previous post Pierścionki zaręczynowe z kamieniami szlachetnymi
Next post Pierścionki zaręczynowe, które są jedyne w swoim rodzaju, są..